Купуйте квартиру, так як вам зручно

Оплата

Купівля квартири - відповідальний крок для всієї родини. Обравши квартиру та ознайомившись з умовами придбання нерухомості в ЖК “Оскар”, варто визначити найзручніший для вас варіант оплати. Вибираючи варіант повної оплати вартості, ви отримуєте найвигідніші умови від Novos Development. Для того, щоб полегшити фінансове навантаження при купівлі квартири у Полтаві, ви можете оформити розстрочку від забудовника.

100% ОПЛАТА

Нова квартира - приємна та вигідна інвестиція, особливо коли вона від забудовника Novos Development. Сплачуючи одразу 100% вартості квартири, ви отримуєте найвигіднішу цінову пропозицію. Менеджери відділу продажів допоможуть підібрати найкращий варіант житлової і комерційної нерухомості в ЖК “Оскар” і нададуть детальну інформацію стосовно оформлення необхідних паперів.  

РОЗСТРОЧКА

Не відкладайте купівлю квартири, обирайте розстрочку! Вигідні умови від забудовника дозволять без зайвих турбот придбати житло у терміни, які будуть зручними для вас.
Достатньо зробити перший внесок розміром від 30% повної вартості нерухомості. Для оформлення розстрочки, вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Більш детальну інформацію ви можете отримати у відділі продажів ЖК “Оскар”