Житло, про яке ви мріяли

ПРО КОМПЛЕКС

Житловий комплекс OSCAR будується в місті Полтава, по вулиці Пушкіна. Завдяки вдалому розташуванню, ви зможете підтримувати баланс між справами та відпочинком. “Оскар”, розташований поруч із жвавою центральною частиною міста, проте огорнутий затишними алеями дерев, стане справжнім місцем сили для вас.

На першому поверсі житлового комплексу розташований респектабельний хол із зоною очікування. Поруч, для безпеки та зручності мешканців, розміщується консьєрж-сервіс.

Комфорт автовласників ЖК “Оскар” забезпечить підземний паркінг із системами охорони та пожежної безпеки, що поєднаний ліфтом з житловими поверхами.

Житловий комплекс бізнес-класу має всю необхідну внутрішню інфраструктуру: магазин, аптека, кафе та сучасний упорядкований внутрішній двір з ігровим майданчиком для найменших мешканців комплексу. Поруч знаходяться школа, дитячі садочки, медичні заклади, салони краси, відділення банків, різноманітні магазини та ресторани.

Обирайте житло, яке варте стилю вашого життя. Комфорт, затишок та високий рівень якості – ось головні переваги, які варто врахувати. Різноманіття планувань 1-, 2- та 3-кімнатних квартир не залишать вас байдужими. Оберіть розмір квартири, а наші менеджери допоможуть вам обрати найкращий варіант у ЖК “Оскар”. Живіть у насолоду та втілюйте мрії разом з Novos Development.