Житло, про яке ви мріяли

ПРО КОМПЛЕКС

Житловий комплекс OSCAR будується в місті Полтава, по вулиці Пушкіна. Завдяки вдалому розташуванню, ви зможете підтримувати баланс між справами та відпочинком. “Оскар”, розташований поруч із жвавою центральною частиною міста, проте огорнутий затишними алеями дерев, стане справжнім місцем сили для вас.

На першому поверсі житлового комплексу розташований респектабельний хол із зоною очікування. Поруч, для безпеки та зручності мешканців, розміщується консьєрж-сервіс.

Комфорт автовласників ЖК “Оскар” забезпечить підземний паркінг із системами охорони та пожежної безпеки, що поєднаний ліфтом з житловими поверхами.

Житловий комплекс бізнес-класу має всю необхідну внутрішню інфраструктуру: магазин, аптека, кафе та сучасний упорядкований внутрішній двір з ігровим майданчиком для найменших мешканців комплексу. Поруч знаходяться школа, дитячі садочки, медичні заклади, салони краси, відділення банків, різноманітні магазини та ресторани.

бездоганний зовні

вишуканий ВСЕРЕДИНІ

що ми будуємо?

жк "Оскар"

Сучасний комфортабельний житловий комплекс бізнес-класу в центрі Полтави.

де ми будуємо?

РОЗТАШУВАННЯ

В самому серці рідного міста. У самому центрі його ділового і культурного життя.

ЖК ОСКАР

РОЗТАШУВАННЯ

Житловий комплекс “Оскар” будується в місті Полтава, поруч із центральною та історичною частиною міста. Діловий та культурний осередок сучасного життя всього в кількох хвилинах від вашого дому.

 В прекрасному місці

Будинок розташований поруч з мальовничими зазелененими алеями та барвистими вуличками. Ви зможете щодня поринати у затишок власного дому та насолоджуватись оточенням.

 Із розвиненою інфраструктурою

Ваш будинок оточений всіма необхідними об'єктами інфраструктури: поруч знаходиться школа та дитячий садок, магазини, відділення банку, кафе, медичні установи.

      
Сучасна архітектура

ЖК “Оскар” будується в сучасному архітектурному стилі з урахуванням новітніх трендів в оформленні та якості будівництва. Малоповерхова забудова, обмежена кількість квартир та продумані місця спільного користування дозволять вам почуватися тут затишно і комфортно щодня.

Підземний паркінг

Для зручності та безпеки автовласників, в житловому комплексі “Oscar” будується підземний паркінг, поєднаний ліфтом з житловими поверхами. Зручні паркомісця, цілодобова охорона, підтримання оптимальної температури та вологості повітря, системи контролю загазованості створять ідеальні умови для водіїв з різним досвідом і габаритами авто.

Внутрішня інфраструктура

В житловому комплексі “Оскар” передбачена комерційна нерухомість - для зручності мешканців та перспектив власників бізнесу. Завдяки наявності магазину, кафе чи аптеки у будинку, ви зможете раціонально використовувати власний час та насолоджуватись якістю і сервісом не залишаючи територію ЖК.

Турбота у деталях

На першому поверсі житлового комплексу “Оскар” передбачено респектабельний хол із зоною очікування. Слідкувати за порядком та зустрічати ваших гостей буде професійний консьєрж-сервіс. Для родин із малюками в нагоді стане сучасний ігровий майданчик у внутрішньому дворі ЖК.

ЩО МИ БУДУЄМО?

КУПИТИ НЕРУХОМІСТЬ:

Ознайомтесь детальніше

ПЛАНУВАННЯ
житлової нерухомості

Ознайомтесь детальніше

ПЛАНУВАННЯ
Комерційної нерухомості

КОЛИ МИ добудуємо?

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

Підготовка будівельного майданчика

II квартал 2019

Зведення несучих конструкцій

IV квартал 2019

Цегляна кладка

II квартал 2020

здача будинку

II квартал 2022

купуйте квартиру вигiдно!

УМОВИ КУПІВЛІ

Придбання нерухомості - один із найвигідніших та найприємніших способів інвестування коштів. Купуйте квартиру в ЖК “Оскар” у місті Полтава так як зручно саме вам - з повною оплатою або у розстрочку від забудовника.

100% оплата

Придбання нерухомості на ранніх етапах будівництва - дуже вигідне рішення. Оберіть найкращий варіант планування квартири, а наші менеджери відділу продажів ЖК “Оскар” детально проконсультують стосовно умов та доступних пропозицiй. Варто зазначити, що при повній оплаті вартості, ви отримуєте найвигідніші умови від забудовника.  

РОЗСТРОЧКА

Купуючи квартиру у розстрочку у ЖК “Оскар”, ви отримуєте зручну систему тривалих виплат та унікальні умови від забудовника. Ми прагнемо зробити придбання квартири зручним для вас та вашої родини. З умовами розстрочки вас ознайомлять менеджери відділу продажів.

ХТО БУДУЄ?

Девелопер проекту

Забудовником житлового комплексу “Оскар” у м. Полтава виступає компанія NOVOS DEVELOPMENT.

З 2014 року успішно будуємо та реалізовуємо житлову і комерційну нерухомість. За цей час ми втілили мрії тисяч родин та стратегічні плани багатьох власників бізнесу.

Ми прагнемо створити найкращі умови для кожного клієнта та вивести нерухомість нашого міста на якісно новий рівень.

Реалізовані проекти девелопера:

хто продає?

НАШІ МЕНЕДЖЕРИ:

Тетяна Іващенко

менеджер відділу продажів


Марина Португалова

менеджер відділу продажів


як нас знайти?

НАШІ контакти:

АДРЕСА

м Полтава, Ляхова 10 

офіс Novos Real Estate

ТЕЛЕФОН